Lapas

trešdiena, 2018. gada 18. jūlijs

Kredīti šajā gadā

Kredītlīnijas galvenie trumpji ir iespēja piešķirtās naudas summas apjomā kredītu aizņemties un atgriezt vairāk kārt, arī naudas summu var izņemt un lietot pa daļām. un būtiskākais, ka procentu likme jāmaksā tikai par naudas summu, kuru mēneša griezumā esat lietojis. Tieši šī pateicīgā opcija ļauj ievērojami taupīt uz procentu pārmaksu.

Savukārt patēriņa kredīts šajā gadā Jums piedāvā salīdzinoši lielu aizdevumu un pietiekoši garu atmaksas termiņu. Ja jums ir pietiekoši augsti ienākumi, tad jums ir iespēja saņemt aizdevumu līdz pat divdesmit pieciem tūkstošiem eiro, tātad aizdevuma summa ļauj realizēt pietiekoši lielus mērķus, tādus kā mājokļa labiekārtošana, ceļojums un tamlīdzīgi. Patēriņa kredītu šajā gadā var noformēt līdz pat sešu gadu atmaksas termiņam. termiņš gan būs atkarīgs no Jūsu ienākumiem, tātad maksātspējas un aizdevuma summas. Patēriņa kredīts kā kredīta veids šajā gadā kredītu sektorā tāpat kā līdz šim ieņem stabilas pozīcijas, jo kredīta ņēmējam ir pietiekoši draudzīgs, to ir viegli noformēt un šobrīd jau nav pat vajadzīga nedz ķīla, nedz galvojums, jo Jūsu ienākumi kalpo kā ķīla.

Auto kredīts paredzēts tikai auto iegādei, tā var būt gan jauna, gan lietota auto iegāde. Ja noformēsiet auto kredītu, tad automašīna būs uz Jūsu vārda, atšķirībā no auto līzinga. Auto kredītam atmaksas termiņš ir līdz pieciem gadiem. Ja ņemat auto kredītā, Jums nav obligāta KASKO apdrošināšana. Studiju kredīts arī šajā gadā kā kredītu veids paredzēts tikai un vienīgi studiju atmaksai. Studiju kredīts ir ar ļoti zemu procentu likmi. Studiju laikā jāmaksā tikai procentu likme, aizdevums jāsāk atmaksāt gadu pēc studijām. Studiju kredītu izsniedz uz 5 vai 10 gadiem, kas atkarīgs no summas lieluma. savukārt hipotekārais kredīts Latvijas iedzīvotājiem jau ir sen pazīstams, jo tas ir labākais veids, kā tikt pie sava mājokļa, ja Jums pašam nav atbilstošu uzkrājumu. Hipotekāram kredītam gan kreditori prasīs līdzmaksājumu īpašuma iegādei, kas sastādīs aptuveni 10-20% no nepieciešamās pirkuma summas.