Lapas

otrdiena, 2017. gada 9. maijs

Ātro kredītu pieteikšana un naudas saņemšana

Lai aizņēmējs varētu pretendēt uz šiem kredītiem, ir nepieciešams stabils darbs un ienākumi, lai aizdevējs varētu būt pārliecināts par aizņēmēja maksātspēju.

Ir desmitiem aizdevēju, kas piedāvā šo kredītu pakalpojumus internetā, padarot procesu, ātru un efektīvu. Viena no labākajām lietām par pieteikšanās procesu ir tas, ka Jums nav pat jāiziet no mājām. Viss, kas Jums ir nepieciešams, ir dators un labs interneta pieslēgums. Aizdevēju meklēšana internetā sniegs plašu izvēli, tādēļ Jums ir rūpīgi jāizvēlas uzticams aizdevējs.

Kad esat izlasījis aizdevēju kredītu noteikumus, izlemiet, kura aizdevēja piedāvājums Jums patīk visvairāk, un aizpildiet šī aizdevēja kredīta pieteikumu un iesniedziet to aizdevēja mājas lapā. Kredīta pieteikumā Jums būs jānorāda savs vārds, uzvārds un nodarbinātības informācija. Šīs veidlapas aizpildīšanas procesam nevajadzētu aizņemt vairāk nekā desmit minūtes. Kad esat pabeidzis, vienkārši iesniedziet pieteikumu un gaidiet apstiprinājumu.

Nākamais posms ir apstiprināšanas process, ko vada aizdevējs. Pēc pieteikuma iesniegšanas, parasti Jums uzreiz tiks paziņots par to, vai Jūsu pieteikums ir apstiprināts vai noraidīts. Pieteikumi reti tiek noraidīti, bet, piesakoties ātrajam kredītam, Jums ir jāsniedz tikai patiesa informācija kredīta pieteikumā.

Jums var rasties jautājums, kāpēc šos kredītus sauc par “ātrajiem” kredītiem. Tas ir tāpēc, ka pieteikšanās un piešķiršanas process neaizņem vairāk kā 20-60 minūtes. Jums nebūs jādodas pie aizdevēja, lai saņemtu piešķirto naudas summu, jo tā tiks elektroniski noguldīta Jūsu bankas kontā.
Tiklīdz pienāks kredīta atmaksas diena, Jums būs jāpārskaita aizdevējam kredīta summa kopā ar tam piemērotajiem procentiem. Ja Jūs nevarēsiet veikt kredīta atmaksu pilnā apmērā, Jums būs nepieciešams paziņot par to aizdevējam un iemaksāt kredīta termiņa pagarinājuma maksu.