Lapas

trešdiena, 2017. gada 8. marts

Vivus.lv ilgtermiņa patēriņa kredīts

Vivus.lv ir viens no atpazīstamākajiem ātro kredītu sniedzējiem Latvijā. Šis uzņēmums jau ilgu laiku nodarbojas ar aizdevumu izsniegšanu un darbību arī citās sfērās, pasākumu un labdarību sponsorēšanu, un tamlīdzīgi, līdz ar to, tas ir plaši pazīstams un bieži izmantots visdažādāko finansiālo problēmu risināšanai.

Šis aizdevējs piedāvā saviem klientiem ne vien ātro kredītu, bet saņemt šo kredītu par lielākām summām un atmaksāt to kā patēriņa kredītu. Ātrais kredīts tas ir tāpēc, ka tā saņemšana, kā jau ierasts šādiem kredītiem, prasa pavisam maz laika.

Šajā uzņēmumā ir iespējams saņemt kredītu apmērā no 50 līdz 1500 Eiro ar atmaksas termiņu līdz 24 mēnešiem. Protams, pirmajā reizē jūsu pieejamais Vivus.lv kredītlimits var būt krietni mazāks par piedāvāto maksimumu, tas tiek izvērtēts pēc jūsu maksātspējas un kredītu vēstures izvērtēšanas. Katram klientam var tikt piemērots atšķirīgs pieejamais kredīts, taču, veiksmīgi atmaksājot aizdevumu, šo limitu ir iespējams pacelt.

Saņemot šo aizdevumu, jums ir jāveic ikmēneša maksājumi, šādi atmaksājot aizdevumu noteiktajā termiņā. Ikmēneša maksājums sastāv no procentiem par aizdevumu un pamatsummas daļas, atmaksājot daļu pamatsummas, jūs varat saņemt papildus aizdevumu klāt jau esošajam. Jūs nevarat saņemt divus kredītus pie šī aizdevēja, bet aizņemoties 700 Eiro un atmaksājot 300 no pamatsummas, varat atkal izņemt šos 300 Eiro un turpināt kredīta atmaksu.Uzņēmums piedāvā arī iespēju pagarināt vai atlikt maksājumus. Lai to izdarītu, jums ir jāieiet savā lietotāja profilā un jāapskata pagarināšanas maksa par jūsu aizdevumu. Atkarībā no summas un termiņa, tā var atšķirties. Lai pagarinātu atmaksu, jums ir jāveic attiecīgās pagarināšanas maksas pārskaitījums aizdevējam, tad, maksājums tiks atlikts par vienu mēnesi.