Lapas

pirmdiena, 2016. gada 14. novembris

Kredīts pret auto ķīlu no 18 gadiem

Kredīts pret auto ķīlu no 18 gadiem dod iespēju aizņemties naudas līdzekļus jau no 18 gadiem – tātad pilngadības. Daudzi uzskata, ka Latvijas iedzīvotāji 18 gados īsti nespēj izvērtēt savas reālās iespējas aizņemties kredītu, tāpēc aizdod kredītu tikai no 19 un 20 gadiem. Šis piedāvājums ir reāls arī tiem, kuri vēlas aizņemties 18 gados.

Auto

Jebkurā gadījumā kredīts pret auto ķīlu no 18 gadiem būs lielāks, ja Jūs ieķīlāsiet automašīnu. Ja 18 gadu vecumā vēlaties iegūt aizdevumu vienkārši piesakoties patēriņa kredītam, tad bez ķīlas šī aizdevuma summa būs krietni vien zemāka. Pirms automašīnas ieķīlāšanas Tev ir jānoskaidro vai Tevis izvēlētajai kredīta kompānijai ir īpaši noteikumi vai ierobežojumi saistībā ar Jūsu ieķīlāto automašīnu. Piemēram par to vai Jums ir nepieciešams apdrošināt automašīnu ar KASKO vai OCTA apdrošināšanu ir jānoskaidro pirms auto ieķīlāšanas, jo pretējā gadījumā Jūs varat saskarties ar neparedzētiem izdevumiem. Katrai kredītu kompānijai ir savādāki noteikumi saistībā ar automašīnas ķīlu no 18 gadu vecuma, tāpēc ir svarīgi rūpīgi iepazīties ar vairāku kredītu kompāniju nosacījumiem, lai būtu iespēja izvēlēties pašu izdevīgāko auto ķīlas variantu.

Aizņemties naudu pret auto ķīlu no 18 gadiem ir ļoti vienkārši. Mūsdienās ir iespējams lielāko daļu informāciju ievadīt internetā vai pat pilnībā saņemt aizdevumu, nemaz neizejot no mājas. Tad, kad esi izvēlējies visizdevīgāko līzinga kompāniju, kura piedāvā pieņemamus noteikumus saistībā ar Jūsu automašīnas ieķīlāšanu, piereģistrējies sevis izvēlētās kredīta kompānijas mājaslapā un ievadi visu nepieciešamo informāciju par sevi un savu auto. Tad piesakies aizdevumam. Pastāv iespēja, ka Tev būs jāierodas kredīta kompānijā, lai uz vietas parādītu sava auto tehnisko stāvokli. Pirms aizņemšanās ir jāpārliecinās par to, ka Jūs būsiet spējīgi atmaksāt aizdevumu, jo pretējā gadījumā Jūs ne tikai zaudēsiet ieķīlāto auto, bet arī paliksiet parādā kredītu iestādei atlikušo aizdevuma summu vai vismaz to starpību, kas palika nenomaksāta kopā ar visiem soda naudas procentiem par kavēto aizdevuma atmaksas termiņu. Neviena līzingu vai kredītu kompānija nav ieinteresēta tikt pie Jūsu auto, tāpēc par aizdevuma atmaksas risku, var pārliecināties izvērtējot Jūsu ikmēneša ienākumus un izdevumus.

Ir ļoti svarīgi aizņemties atbildīgi, izvērtējot savas reālās iespējas atmaksāt aizdevumu.