Lapas

trešdiena, 2016. gada 23. marts

Kā salabot zobusKredīts stomatologam jeb zobārsta apmeklējumam? Zobu sāpes ir viena no lietām, ko nevaram, vienkārši, ignorēt. Katrs kam ir sāpējis zobs zina cik grūti ir saņemties un darīt to, kas jādara. Par zobiem mēs katrs rūpējamies kā varam. Tīram tos divreiz dienā, neēdam saldumus, negraužam visu kas pagadās. Bet, ja ir radies viens caurums zobā, sākas sāpes, mēs visi kļūstam nespējīgi darboties tālāk. Ir lietas, ko var atlikt, bet zobu sāpes ir viena lieta, ko nevaram un nevēlamies atlikt.
Bieži atliekam zobārsta apmeklējumu, jo nav brīvu līdzekļu un, pagaidām, nesāp. Bet tajā brīdī kad sāk sāpēt nav izvēles. Vai nu labot vai izraut, bet pie zobārsta ir jādodas. Ko tad darīt šādā situācijā? Sāp zobs, bet nav naudas, lai ietu pie ārsta.

Labākais variants ir radi un draugi. Ja kāds var palīdzēt tad varam aizņemties un doties salabot nelaimīgo zobu. Bet ne vienmēr tā notiek. Reizēm, neviens nevar aizdot tos 30, 50 eiro. Zobārsta apmeklējums nav lēts. Īpaši, ja neesam pienācīgi rūpējušies par zobu veselību. Pēc iesēšanās krēslā varam atklāt, ka izmaksas būs krietni lielākas kā vienkārša zoba labošana. Zobārsts nevar jums pateikt cik izmaksās vizīte pirms neesat pie viņa atnākuši. Un, kad zobs tiek labots ir jādara viss, kas ir jādara. Nevar pa pusei salabot zobu. Uz savu veselību nedrīkstam taupīt. Tas var izmaksāt daudz vairāk.

Aizdevums ir nopietna atbildība un to nepieciešams ņemt tikai un vienīgi - pārdomāti atbildīgi!