Lapas

pirmdiena, 2016. gada 29. februāris

Vai var ietaupīt, pērkot apģērbu ārzemēs

Noteikti, ka var. Vajag tikai meklēt un viss notiksies! Varu piedāvāt saiti uz vienu forumu, kur uzzināt vairāk par apģērbu iegādi Polijā, jo visiem ir labi zināms, ka Polijā ir lētāka ne tkai pārtika, bet arī apģērbi un pārējās preces.

Šeit forumā ir atrodami jautājumi un atbildes par visdažādākajām precēm, tajā skaitā par apģērbu tirdzniecības centros Polijas pilsētās. Daudzviet figurē nosaukums Belostokas tirgus, un varbūt pat visieteicamākais ir – vienkārši „iegūglēt”, ko citi secinājuši gan par šo vietu, gan citiem iepirkšanās veidiem Polijā.

Taču, ja iepērkamies ārzemēs, pozitīvais moments rodams ne tikai cenās. Veicot viena veida pirkumus vairumā, iegūstam laiku, kas būtu jāiztērē, ik vakaru brīvo stundu pēc darba klīstot pa dzimtās pilsētas apģērbu veikaliem un meklējot izdevīgāko preci. Prātīgāk ir izbrīvēt nedēļas nogali, kura tiek veltīta tikai šim vienam mērķim, iepriekš aptaujājot draugus un paziņas, ielūkojoties interneta resursos, un droši, kompakti laika ziņā apmeklēt vienu tuvējo ārvalstu iepirkumu centru. Turklāt tiem, kam iepirkšanās sagādā galvassāpes, „savākties” un izpildīt misiju palīdzēs tieši salīdzinoši garais ceļš līdz galamērķim, kurā nonākot, nekas cits vien neatliks, kā doties paveikt plānoto uzdevumu.

Jautājums, kādu dzīvesveidu iecienījis cilvēks, ļaus izšķirties, vai brauciens uz ārzemēm iepirkties ir jēgpilns, motivējošs vai nogurdinošs un nepatīkams, jau domājot par to vien. Ja dzīve griežas ap asi darbs-mājas, tad vienmēr iespēja izrauties ārpus ierastā ritma (tālāks brauciens) palīdzēs atgriežoties ar prieku turpināt iesākto. Tomēr daudzi tik ļoti pieraduši pie sava ikdienas soļa, ka pat doma novērsties citā virzienā liekas nepieņemama. Ja labāka šķiet izvēle turpināt iesākto dzīves ritmu, tad droši to var darīt arī turpmāk. Ja kaut kas tomēr allaž liek aizdomāties par braucienos gūstamo labpatiku, tad šāda iepirkšanās tūre vismaz vienu reizi jāizmēģina – intereses pēc, un rezultāts pēc tam pateiks, vai to ir vērts atkārtot, vai nē.