Lapas

pirmdiena, 2016. gada 8. februāris

Banka dažādiem interesentiem

DanskeBank Latvijā ir viena no DanskeBank grupas bankām, kuras pirmsākumi meklējami jau 19. gadsimta beigās, kas liecina par bankas stabilitāti un lielo pieredzi finanšu jomā.

Bankas mājas lapā Danskebank.lv, pieejamā informācija norāda uz tās plašo pakalpojumu klāstu uzņēmējiem un korporatīvajiem klientiem, kas arī ir bankas galvenā mērķauditorija.

Pateicoties bankas stabilitātei un lielajai pieredzei, uzņēmēji tai var uzticēties un pārliecināties par tās pakalpojumu kvalitāti un efektivitāti. Laikā, kad ģeopolitiskā situācija ietekmē dažādus tirgus un uzņēmējiem nākas saskarties ar visdažādākajiem šķēršļiem tieši bankas stabilitāte un profesionālisms var kalpot kā stabils pamats zem uzņēmēja kājām.

Danskebank uzņēmējiem piedāvā sekojošus pakalpojumus:


  • Pakalpojumi korporatīvajiem klientiem – risinājumi uzņēmējiem, starptautisko korporatīvo klientu apkalpošana, Danskeresearch, tirdzniecības finansēšana, naudas plūsmas vadība, kredīti.
  • Pakalpojumu serviss – norēķini, noguldījumi un investīcijas, norēķinu konti, e-pakalpojumi, produktu komplekti, norēķinu kartes.
  • Navigators pakalpojumi – finanšu prognozes, ietekmes modelēšana, konkurentu darbības analīze un individuāli ziņojumi.

Sīkāku informāciju par katru no šiem pakalpojumiem iespējams iegūt Danskebank.lv mājas lapā. Mājas lapā iespējams pietikties klientu konsultācijai, kuras laikā bankas darbinieki sniedz informāciju par pakalpojumiem, kā arī izvērtējot Jūsu situāciju norāda uz piemērotākajiem no tiem. Konsultācijai var pietikties, aizpildot mājas lapā atrodamo, elektronisko pieteikuma formu vai zvanot pa norādīto tālruni.

Pirms došanās uz konsultāciju ikviens var iepazīties ar līgumiem cenrādi un citu svarīgu informāciju. Visa šī informācija ir brīvi pieejama elektroniskā veidā un ļauj ietaupīt potenciālo bakas klientu laiku un resursus.

Danskebank.lv mājas lapā pieejams arī pieteikuma formas aizdevumiem un citiem finansēšanas pakalpojumiem.

Bankas klientiem pieejami arī divu veidu kredīti, kas, iespējams, ļautu Jūsu uzņēmuma paplašināties vai arī darboties ar lielāku efektivitāti. Šī banka piedāvā apgrozāmo līdzekļu finansēšanu un Investīciju kredītu tiem bankas klientiem, kuri vēlas augt un attīstīties.

Lai gan banka piedāvā konkrētus pakalpojumus, piedāvājumu klāsts mēdz būt elastīgs un pielāgoties uzņēmēja vajadzībām, tāpēc pastāv iespēja, ka klientu konsultācijas laikā, varētu tikt rasts Jums izdevīgs risinājums, par kuru iespējams, ka iepriekš nebijāt iedomājies.