Lapas

ceturtdiena, 2012. gada 15. marts

Par virszemes TV un dekoderiem

Jau labu laiku bezmaksas pakas kanāli skatāmi 99,6% Latvijas teritorijas, bet ar šo nedēļu Virszemes TV Pamata pakas kanāli pieejami jau 90% Latvijas teritorijas, kas ļauj Virszemes TV klientiem abonēt daudz vairāk TV kanālus.

Jūnijā tika atslēgta analogā televīzija, kā rezultātā varēja palielināt virszemes televīzijas kanālu skaitu. Jau tagad ir pieejama jauna TV paka – HD kanālu paka.

Virszemes TV HD paku iespējams pasūtīt, abonējot Virszemes TV Ekonomisko vai Virszemes TV Pamata paku, neatkarīgi no noslēgtā vienošanas veida.

Virszemes TV kanāli HD pakāDiscovery HD Showcase

Discovery HD ir vienīgais globālais augstas izšķirtspējas televīzijas kanāls, kas piedāvā izklaidi ar dzīvesstila elementiem, kas piepilda augstas izšķirtspējas tehnoloģijas sniegtās iespējas. Piedāvājot ideālu klātbūtnes efektu, Discovery HD ļauj skatītājiem nokļūt vēl tuvāk savai pasaulei ar elpu aizraujošu detalizētu augstu attēla kvalitāti, kas sevī ietver dažādus pasaules brīnumus, no kultūras, zinātnes, vēstures, dabas līdz ceļojumiem un tēmām par dzīves stilu.

Virszemes TV DekoderiLai skatītos Virszemes televīziju ir nepieciešams dekoderis, kas ir DVB-T tehnoloģijas uztvērējs un atbalsta MPEG-4 formātu. Dekoderus var iegādāties Lattelecom klientu apkalpošanas centros, Rimi, Supernetto, Maxima veikalu tīklos, 620 Latvijas Pasta nodaļās, kā arī sadzīves elektronikas preču veikalos. Dekoderus var pasūtīt arī zvanot uz klientu servisa tālruni 177.

Virszemes ciparu apraide ir vienīgais apraides veids, kas iedzīvotājiem arī turpmāk nodrošinās iespēju bez maksas skatīties Latvijas TV programmas. Pārējie apraides veidi ir tikai un vienīgi par maksu.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru