Lapas

otrdiena, 2012. gada 27. marts

Atsauksmes par virszemes TV


Pāris pozitīvas atsauksmes par virszemes TV. Ja vēlies iesūtīt savu novērtējumu Lattelecom virszemes televīzijai vai citam pakalpojumam (optiskais internets, dsl interneta pieslēgums utt) – vēlams norādīt pakalpojumu un atrašanās vietu.
Dzīvoju Jelgavā un man ir Lattelecom pieslēgums (optiskais internets ) un Virszemes tv (Virszemes televīzija pamata paka) viss darbojas normāli un rāda labi.
Laiku atpakaļ, kad vēl bija testa režīms – Bieži strēga – slēdzu ārā no tīkla, pārlādēju un atkal strādāja normāli. Vairs tāda problēma nav. Manuprāt, ļoti adekvāta pakalpojumu cena. Esmu 70 km no Rīgas un esmu apmierināta ar Lattelecom virszemes televīziju.
TV kanāli ir ļoti kvalitatīvi, bet par maz, ceru ka ar laiku būs pieejamas vairākas pakas apmēram kā Viasat un izzi u.c Pārējais viss apmierina – vismaz par tādu cenu ko piedāvā!
Pieteicu gan virszemes tv, gan interneta pieslēgumu Daugavpilī – parasto, jo optiskais internets redzi nav pieejams. Par tv varu teikt visu labāko, bet interneta pieslēgums man ir par mazu, jo Rīgā biju pieradis pie 100Mbit/s interneta pieslēguma.
Ja interesē LTV7 tiešraide internetā, kā arī citu populāru Latvijas TV kanālu tiešraides internetā, tad Tev būtu jāzina, ka Lattelecom klientiem ir pieejama bez maksas interneta TV.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru