Lapas

piektdiena, 2011. gada 11. februāris

Virszemes TV televīzija

Pa gaisu ar radio viļņiem pārraidīts signāls, kas uztverams ar istabas vai jumta antenas palīdzību. Lai skatītos šo lielisko televīziju ir jāiegādājas tikai televizora palīgierīce - dekoderis. Tas ir vienreizējs ieguldījums un pēc tam skatītāji bezmaksas kanālus varēs skatīt pilnīgi par velti. Šobrīd bezmaksas TV kanāli ir LTV1, LTV7, LNT un TV3.

Tiem iedzīvotāji, kuri vēlas skatīties vairāk kanālu virszemes TV - var pieteikt kādu no maksas pakām iekš Virszemes TV.

Sākumā ir nepieciešams iegādāties starta paku. Virszemes tv starta paka ir pieejama teju visur. Virszemes TV Starta paka nopērkama arī pārtikas veikalos Rimi un Supernetto. Starta pakas cena ir aptuveni Ls 44.50, kas ietver 39 Ls par dekoderu un 5,5 Ls par viedkarti un iespēju ne tikai uztvert bezmaksas kanālus, bet arī 30 dienas par velti skatīties arī maksas kanālus. Precīzu cenu atradīsiet veikalā, bet šī ir tā cena par kādu varēja iegādāties starta paku priekš virszemes televīzijas.

Virszemes tv priekšapmaksas televīzijaLai tūkstošiem cilvēku atvieglotu pāreju no analogās uz ciparu apraidi un sniegtu iespēju izbaudīt visas Virszemes TV priekšrocības, tostarp arī maksas kanālus, Lattelecom ir radījis unikālu produktu – priekšapmaksas televīziju, kas darbojas identiski kā mobilo sakaru priekšapmaksas kartes un ir bez jebkādām līgumsaistībām. Tas ir vēl viens iemesls kāpēc ir jāizvēlas Lattelecom televīzija!

Priekšapmaksas televīzija ir Latvijas tirgū unikāls produkts, ko radījis Lattelecom. Tas darbojas identiski kā mobilo sakaru priekšapmaksas kartes un ir pieejams bez jebkādām līgumsaistībām – ikviens skatītājs pēc savas izvēles var pagarināt maksas kanālu skatīšanās periodu jebkurā sev ērtā laikā.

Svarīgi: Tikai Lattelecom televīzijā šobrīd ekskluzīvi pieejams kanāls Sony Entertainment Television, kurā skatāmas jaunākās filmas un kulta seriāli.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru