Lapas

ceturtdiena, 2011. gada 24. februāris

Lattelecom digitālā televīzija

Lattelecom digitālo televīziju klientiem piedāvā jau gadu – kopš 2007. gada aprīļa. Tiešām sen, bet pats galvenais, ka tā ir lieliska televīzija - lieliskā kvalitātē ar pašiem populārākajiem TV kanāliem.

Kā tiek raidīta digitālā interaktīvā televīzijaDigitālā televīzija tiek nodrošināta, izmantojot klienta interneta pieslēgumu un īpašu aparatūru – modemu, kas paredzēts vairāku vienlaicīgu pakalpojumu aparatūras pieslēgšanai un datu pārraidei, un dekoderi, kas nodrošina video MPEG 4 un audio signāla dekodēšanu. Lattelecom Interaktīvā televīzija ir interneta televīzija, kuras signāls tiek raidīts, izmantojot interneta pieslēgumu. Televīzijas signāls tiek pārraidīts digitālā formātā, kā rezultātā tiek iegūta augsta skaņas un attēla kvalitāte.

Interaktīvās TV kanāliLattelecom TV skatītājiem pieejami populārākie televīzijas kanāli, kā arī vairāki lieliski interaktīvie pakalpojumi, tajā skaitā iespēja ierakstīt raidījumus, kurus skatītāji var noskatīties sev izdevīgā laikā.

Lattelecom TV abonentiem tiek piedāvāts arī virtuālās videonomas pakalpojums – skatītāji var nomāt dažādas filmas, neizejot no mājām. Tā ir tikai neliela daļa, kāpēc cilvēki izvēlas interaktīvo TV nevis, kādu cita TV operatora televīziju, jo interaktīvā TV piedāvā vēl neredzētas iespējas un tā patiesi ir interaktīvā televīzija.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru