Lapas

piektdiena, 2011. gada 11. februāris

Interaktīvā TV televīzija

Jaunākās paaudzes televīzija, kas iespējams ir vienīgā televīzija, kas nodrošina interaktivitāti - iespēju klientam izvēlēties, ko un kad skatīties. Lattelecom Interaktīvā TV piedāvā tādus Latvijā vēl nebijušas iespējas kā virtuālo video nomu, pārraižu arhīvu, apollo ziņas televizora ekrānā, raidījumu un filmu ieraksta funkciju un daudzas citas līdz šim nepieejamas iespējas...

Kas ir Lattelecom interaktīvā televīzijaLattelecom Interaktīvā televīzija ir interneta televīzija, kuras signāls tiek raidīts, izmantojot interneta pieslēgumu. Televīzijas signāls tiek pārraidīts digitālā formātā, kā rezultātā tiek iegūta augsta skaņas un attēla kvalitāte. Un protams, lai pieslēgtu interaktīvo TV nav nepieciešams vilkt kabeļus vai uzstādīt antenu, satelītšķīvi.

Virszemes televīzijaLattelecom Virszemes televīzija ir televīzija, kuras apraide tiek nodrošināta, izmantojot radioviļņus, līdzīgi kā analogajā TV apraidē. Tas nozīmē, ka nav nepieciešami nekādi papildus kabeļi vai šķīvju uzstādīšana.

Virszemes Televīzija ir uztverama visā Latvijā - bezmaksas kanālu pārklājums ir pat augstāks, nekā valsts prasītais, proti, 99,6% teritorijas. Līdztekus bezmaksas kanāliem, Virszemes TV nodrošina arī 27 maksas kanālu skatīšanos, kas līdz šim analogās ētera televīzijas skatītājiem nebija pieejami.

Svarīgi: Tikai Lattelecom televīzijā šobrīd ekskluzīvi pieejams kanāls Sony Entertainment Television, kurā skatāmas jaunākās filmas un kulta seriāli.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru