Lapas

piektdiena, 2011. gada 14. janvāris

Atrod nelegālus zvejas rīkus

zveja
Atrod nelegālus zvejas rīkus. Un precīzi tie nelegālie zvejas rīki ir tīkli un rīki. Kopā ar zvejas rīkiem atrod dzīvas zivis, jo zvejas rīki bija ievietoti darbam. Un nu laiks skatīties, kā tiek atrasti nelegālie zvejas rīki un tīkli. Video redzems, kā tiek atbrīvotas un atlaistas zivis, kas bija iepinušās nelegālajos zvejas rīkos. Zivis bija iepinušās tīklos, jo šoreiz nelegālie zvejas rīki bija rīki un tīkli.

Re arī RPP video un sīkāks apraksts

Tas viss tika atklāts un notika, jo saņemot informāciju no iedzīvotājiem, pašvaldības policijas glābēji devās uz Juglas kanālu, kur atrada ievietotus nelegālus zvejas rīkus ar dzīvām zivīm.

Šo ziņu iespējams varēs redzēt arī TV. Un noteikti visiem tiem, kas skatās virszemes TV - protams ja rādīs, bet ja rādīs, tad noteikti degpunktā. Degpunkts skatāms arī internetā, jo ir pieejama LNT tiešraide Lattelekom interneta lietotājiem.


Saudzē dabu - CIETI!


Ziņo RPP


RPP pateicas iedzīvotājiem par sniegto informāciju un aicina arī turpmāk par pamanītu iespējamās nelegālās zvejniecības veikšanu ziņot Rīgas Pašvaldības policijai pa tālruņiem 28365842, 67518202 vai rakstot uz e-pasta adresi: rpp.ugcan.gsk@riga.lv

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru